Ne Aramıştınız?
MENÜ

Yarım Asırlık Tecrübe, İnovasyonla Buluştu

Toksel Makina, ülkemizin en köklü makine imalat kuruluşlarının başında gelmektedir. 1972 yılından 1989 yılına kadar tekstil, gıda, kablo gibi çok çeşitli alanlarda birçok projeye imza atmış olan kuruluşumuz, ikinci boğaz köprüsünün yapımında kritik bir görev almış ve bu görevi başarılı bir şekilde tamamlamıştır. 1989 yılında başladığımız mermer makinesi üretimine, 1999 yılına kadar sadece cila makineleri yaparak devam etmiştir. 1999 yılından sonra mozaik antik eskitme, 2004 yılında levha silim ve sonrasında katrak makinesi yapmaya başlayan kuruluşumuz doğal taş ve suni taş işleme makineleri konusunda ihtisaslaşmıştır.

Zarara uğramaktan kaçınırken, haksız kâra da karşı olan Toksel, kalite ilkesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Dünyanın dört bir yanında birçok üretici Toksel’i tercih etmekten memnuniyet duyarken, doğal taşın ve suni taşın en iyi şekilde işlenip kullanıma sunulmasında, sektör lideri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

TOKSEL, güçlü kadrosu, altyapısı her geçen gün edindiği tecrübe ve bilgi birikimiyle, yenilikçi, dinamik karakteri ve profesyonel iş anlayışıyla dünyada aranan markalardan biri olmayı başarmıştır. Ülkemizde ve dünya pazarında oluşabilecek yeni eğilimleri ve ihtiyaçları takip ve tespit ederek, ürünlerini bu doğrultuda geliştirmekte, dünya kalite normlarına uygun makinalar üreterek trend takipçisi değil, trend yaratıcısı olmayı hedeflemiştir.

Müşteri memnuniyeti, güven ve kalite kavramları üzerine inşa edilmiş TOKSEL gelişen teknolojiye ayak uydurmayı daima başarmış ve istikrarlı büyümesini her koşulda sürdürmüştür.

TOKSEL, "Müşteri odaklı, pazarın talep ve beklentilerini tespit ederek, faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışıp, üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez. Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve ders alır."

 

 

VİZYON

İnovasyon odaklı yaklaşımımızla atılım ve faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, paydaşlarımızın da tam desteğini alarak lider ve eşsiz bir kuruluş olmak.

MİSYON

Güven ve yenilikçi bakış açısı ile faaliyette bulunduğumuz tüm coğrafyalarda insan hayatına katma değer yaratacak ürünler imal etmek ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak.

TOKSEL HAKKINDA

TOKSEL HAKKINDA