Ne Aramıştınız?
MENÜ
telli kesim,multiwire,megalodon,toksel,toksel telli,blok kesim,telli blok kesim
Yeniliklerin ve İlklerin Öncüsü Toksel Sunar: Megalodon

Toksel Megalodonu Sektöre Gururla Sunar

Doğal ve suni taşların işlenmesi ile ilgili teknoloji üretimi yapan ve bu alanda ki özgün bakış açısı ile sektöre ilkleri sunan Toksel ' den mermer ve granit kesim teknolojisinde bir ilk daha...

Cnr Marble Tech Istanbul 2019 fuarında lansmanı yapılacak olan Megalodon büyük-küçük blok ayrımı gözetmeksizin mermer granit hammaddelerinin endüstriye kazandırılmasında Türkiye'de bir ilk...

23-26 ekim tarihlerinde tanıtımı yapılacak olan ürünün ilk versiyonu 5 ve 10 tel ile saatte 300 cm hızlara ulaşabilecek konstrüksiyona sahip.

Alışılmış Toksel Kalitesi, Telli Kesim Endüstrisinde de Kalite Algısını Yükseltecek

Toksel marka ürünlerin hepsinde olduğu gibi Megalodon ' da da birinci kalite bileşenler kullanıldı. Telli kesim teknolojileri ile ilgili dünyada yaşanan sorunları dikkatle irdeleyerek Megalodon ile çözüme kavuşturan Toksel, makul fiyatlar ile sektöre yeni ürününü şimdiden benimsetti.

 

 Farklı tel kalınlığı seçeneklerine sahip olan MEGALODON, lansmanında 5.3mm. çapında tellerle sunulacak.

Kesici tellerin bu denli ince olması, hem kesim hızına doğrudan etki eden bir faktör hem de hammade israfını önlüyor. Hassas kesim özelliği, ocaktaki hammaddeyi katma değeri yüksek ürünlere dönüştürüyor.

 

Zorlu Şartlara Hazır

Sıcak daldırma galvaniz kaplama ve epoksi boya ile her şartta sağlam. Bir TOKSEL klasiği olan otomatik sıvı yağlama sistemiyle donatılmış.

 

MEGALODONun Üretimde Sağladığı Avantajlar              

  • Yüksek kesim hızı
  • İnce teller sayesinde minimum hammadde sarfiyatı
  • Daha düşük temel hazırlama maliyeti
  • Daha az yer kaplar
  • Hem mermer hem granit kesebilir
  • %25e varan elektrik tasarrufu
  • Daha az personel ihtiyacı
  • Strip yerine plaka kesimi

 

Taş Kalınlıklarında Esnek Kullanım

Katrak makinelerine kıyasla, üretim ihtiyaçlarınıza göre ölçüleri daha pratik şekilde değiştirilebilir. 15cm.den 65 cm. kalınlığa kadar plaka üretebilen MEGALODON, üretim performansınızı büyük ölçüde yükseltmeyi vaad ediyor.